




Tajemná a charakterní vůně nabitá svěžestí i ovocnou a květinovou esencí. Snoubí v sobě intimitu, smyslnost i asertivitu a svou ženskou energií přináší dosud neobjevené obzory.
Úvodní svěžest a zářivost přináší vrchní tóny z černého rybízu, frézie a mandarinky. Černý rybíz ladí vůni na ovocnou nótu, frézie naopak na tu jemně květinovou, která se prolíná se šťavnatou a ostře rezonující mandarinkou. Poté neunikne vaší pozornosti okamžik, kdy se začnou prosazovat exotické mango, květinově zabarvená pivoňka a brambořík se svým sladce ovocným akcentem. Vůni uzavírá hluboce smyslná ambra a sladce hřejivá vanilka, která celou kompozici dokonale propojuje.
Hlava: černý rybíz, frézie, mandarinka
Srdce: brambořík, mango, pivoňka
Základ: ambra, vanilka
| Kód | Kód: 109 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551033 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
