




Květinová esence s citrusovým nádechem, která vás zaujme svou svěžestí i nadčasovým charakterem. Vychutnejte si každý okamžik svého života a nechte se zahalit závojem vytříbeného vkusu a pozitivity.
Hlava vůně spojuje tři výrazné složky - jemně ovocný a kyselý bergamot, energií nabitý citron a lehce sladký černý rybíz. Tyto příjemně štiplavé tóny přechází do floristického ohňostroje v srdci parfému New Look, který kombinuje jasmín, konvalinku a růži. Jasmín vyniká svou smyslnou a svůdnou dimenzí, konvalinka velmi jemnou květinovou vůní a růže zvýrazňuje romantický a ženský charakter parfémové vody. Závěr tvoří tóny santalového dřeva, cedru a ambry. Santalové dřevo přináší do vůně teplý a dřevitý základ dodávající hloubku, který harmonicky doplňuje dřevitý cedr. Ambra kompozici uzavírá svou sladkostí a smyslností.
Hlava: bergamot, citrón, černý rybíz
Srdce: jasmín, konvalinka, růže
Základ: santalové dřevo, cedr, ambra
| Kód | Kód: 108 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551026 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | citrusová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
