




Svěží a lehké harmonické spojení květinových tónů s dřevitými akordy. Synonymum čistoty a průzračné krásy, které každou ženu zahalí půvabem a smyslnou sofistikovaností.
Po přivonění vás pohladí tóny svěžesti lotosového květu a květinové sladkosti romantické růže, která se s lehkým akordem lotosu dokonale prolíná. Na vrchní tóny navazuje srdce ze svůdné lilie a bohatých květin, které dotváří komplexnost parfémové vody Sey Leau. Ve finále do hry vstupují dřevité tóny s teplým a zároveň zemitým charakterem. Dodávají vůni hloubku a trvanlivost přispívající k jejímu elegantnímu a delikátnímu závěru.
Hlava: lotos, růže
Srdce: lilie, květiny
Základ: dřevité tóny
| Kód | Kód: 107 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551019 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, vodní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | vodní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
