




Svěží ovocně květinová vůně, která inspiruje mladistvým a vitálním aroma. Obklopte se vůní, která odráží upřímnou radost, smyslné zážitky a energický životní styl.
Vonné složky v hlavě parfémové vody tvoří bergamot s grapefruitem, které jej nabíjí svěžestí a šťavnatostí, zatímco pomeranč s ananasem dodávají vůni sladší a ovocnější nádech. Ve vrchních tónech parfémové vody je doplňuje meloun, který podtrhuje mladistvý charakter Be Addicted 2. Po chvíli vůní prostoupí srdce s jemně květinovou vůní lotosového květu, který symbolizuje čistotu a krásu. Grenadine nalaďuje vůni na sladší a ovocnou nótu, zatímco frézie s konvalinkou upouští uzdu romantice a květinovému nádechu a bohatosti. V závěru vůně odhalí základní složky, santalové dřevo a bílé pižmo. Santalové dřevo je známé svou hřejivou a dřevitou vůní plnou elegance, bílé pižmo dodává parfému jemnou smyslnost a hladkou texturu, která zajišťuje jeho delikátní a kompaktní závěr.
Hlava: bergamot, grapefruit, pomeranč, ananas, vodní meloun
Srdce: lotosový květ, grenadine, frézie, konvalinka
Základ: santalové dřevo, bílé pižmo
| Kód | Kód: 106 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551002 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
