




Sofistikovaně vášnivá a smyslná. Impulzivní vůně s orientálně květinovým nádechem, která vás zahalí kouzelnou elegancí. Prožijte lásku na první přivonění.
Na samém začátku vaše smysly zachytí sladké a ovocné tóny mandarinky a květinově něžného pomerančového květu, který kontrastuje s energií citrusu. Albízie ladí hlavu parfémové vody do jemně exotické a opojné nuance, která je jako stvořená pro svádění. Srdcem parfémové vody jsou květiny, tajemný noční květoucí cereus, který se otevírá a rozvíjí svou vůni během noci, a bulharská růže, synonymum klasické květinové krásy a elegance, která tvoří hloubku vůně Be Addicted. V závěru parfémová voda odhaluje sladké i dřevité tóny. Obsahuje totiž vanilku s její hřejivou a opojnou dimenzí, fazoli tonka se sladkými i kořeněnými nuancemi a také santalové dřevo. To vůni dodává hloubku a dřevitý charakter, který pozvedává celkový dojem z vůně a zajišťuje jí sametový a nezapomenutelný nádech.
Hlava: mandarinka, pomerančový květ, albízie
Srdce: noční kvetoucí cereus, bulharská růže
Základ: vanilka, fazole tonka, santalové dřevo
| Kód | Kód: 105 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550999 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
