




Elegantní a zároveň mladistvá, živá a smyslná. Oslavujte ženskou svobodu i radost ze života každý den. Cherie je magickým spojením svěžích a ovocných tónů, které postupně přecházejí do květinových a sladkých akordů plných šarmu i něhy.
Vůni otevírají hravě sladké lístky jahodníku a energii dobíjející zelená tangerinka, která oživuje celou aromatickou směs. Srdce parfémové vody tvoří originální kompozice tvořená fialkou, růžovým jasmínem, karamelizovaným popcornem a jahodovým šerbetem. Je tak ztělesněním něhy, romantiky, elegance i svůdnosti, na které v základu parfémové vody navazuje tradiční vůně pačuli s křišťálovým pižmem. Dřevitě exotické pačuli přináší do parfémové vody hloubku a zemitý charakter, křišťálové pižmo zároveň jemnost a čistotu. Jejich kombinace je zárukou svěžesti ale i trvanlivosti vůně, která přináší dosud neobjevené obzory.
Hlava: zelená tangerinka, lístky jahodníku
Srdce: fialka, růžový jasmín, karamelizovaný popcorn, jahodový šerbet
Základ: pačuli, křišťálové pižmo
| Kód | Kód: 103 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550975 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
