




Smyslná vůně, která z vás udělá nepolapitelného, tajuplného a přitažlivého muže, který se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. K vaší nespoutané osobnosti dokonale padne parfémová voda 2.1.2., podmanivá orientálně dřevitá vůně, která nenechá vaše okolí chladným.
Svěží a jiskrný bergamot, sladká a ovocně svěží mandarinka a živé zelené tóny dodávají vůni energii, která postupně přechází do smyslného a kořenitého srdce. To je tvořeno elegantním aksamitníkem oplývajícím aurou luxusu a exotiky. K němu se přidává kořenitý kardamom a pikantní pepř, zajímavá kombinace povzbuzující mysl i smysly. Nejdéle vás budou hýčkat tóny hluboké ambry a bohaté vanilky, jejichž kombinace vytváří originální a hřejivý základ elegantního a sexy parfémové vody.
Hlava: bergamot, mandarinka, zelené tóny
Srdce: aksamitník, kardamom, pepř
Základ: ambra, vanilka
| Kód | Kód: 102 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550968 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
