




Jedinečná a energizující svěžest prozářená sluncem. Harmonické spojení aromatických vůní, která dokonale padne k vaší nespoutané osobnosti.
První tóny tvoří výrazná a pikantní vůně anýzu, který parfémovou vodu Fuel Man osvěžuje a má povzbuzující účinky. Hlava parfémové vody je tak zárukou okamžitého záblesku energie, který je pak vyvážen středními nótami levandule a malin. Ty do ní vnášení jemnost, sladkost a eleganci a vytváří zajímavý kontrast. Základ tvoří dřevité tóny a otočník, tedy hloubka a síla s hřejivým charakterem a kořenitý prvek se zemitým aroma, který dodává vůni komplexnost a atraktivní náboj.
Hlava: anýz
Srdce: levandule, malina
Základ: dřevité tóny, otočník
| Kód | Kód: 101 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550951 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
