




Smyslnost i něžnost, která vás zavede až ke hvězdám… Parfémová voda, kterou si oblíbí sebejistý muž, který ví co chce a nechává rozhodovat své srdce. Buďte autentický a dopřejte si hlubokou a tajuplnou vůni Man, která vás dokonale doplní.
Vůni otevírají osvěžující tóny ovoce i jiných rostlin. Šťavnatá mandarinka, sladké ostružiny a další ovocné tóny přináší jiskru, energii a vitalitu. Doplňuje je citrusově lehký bergamot, chladivý mentol a další přírodní zelené tóny. Na svěží vrchní tóny navazuje originálně zabarvené srdce, které tvoří lahodný karamel, sladká a teplá vůně medu, dřevité tóny cedru ale také květinová složka jasmín, zemité pačuli a krémové, jemné a něžné aroma mléka, které navozuje příjemný pocit pohody. Vůně graduje vůní fazolí, neopomenutelné hřejivé ambry a vanilky. Přidává se k nim sladce vanilková vůně benzoinu, přitažlivé pižmo, exotické santalové dřevo i aromatická a povzbuzující vůně kávy, která vás hned po ránu nabije energií tak, jako byste si skutečně dali šálek „černého zlata“.
Hlava: mandarinka, ostružiny, bergamot, mentol, ovocné tóny, zelené tóny
Srdce: karamel, med, cedr, jasmín, mléko, pačuli
Základ: fazole, pačuli, ambra, benzoin, káva, pižmo, santalové dřevo, vanilka
| Kód | Kód: 99 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550937 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
