




Sytá orientální květinová vůně s gurmánskými tóny, sestavená pro moderní ženu s aktivním životním stylem, pro kterou je však důležitá také romantika. Parfémová voda vás věrně a celoročně doprovodí při veškerých denních aktivitách, ale můžete ji vyzkoušet i při večerních společenských příležitostech. V těchto případech naneste na pulzní body pokožky větší množství vůně, kterou můžete aplikovat také do vlasů a na oblečení.
Vůni otevírá orosená pivoňka, vlčí mák a šťavnatá marakuja. Po těchto složkách přichází sladký jasmín, lákavá ostružina, něžný narcis a svůdná mexická čokoláda. Své dlouhotrvající komponenty rozvíjí v základové notě afrodiziakální pačuli, ambra, vanilka a pižmo. Podle dojmů uživatelek jsou nejvýraznějšími složkami vůně ostružiny, vanilka a čokoláda, zvolna následovaná marakujou a pižmem.
| Kód | Kód: 98 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550920 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
