




Vydejte se vstříc novým zážitkům s kořenitou vůní Shock, která vás zavede do neprobádaných končin orientu. Zaposlouchejte se do svého vnitřního hlasu a rozleťte se za jedinečným aroma plným lehkosti, energie a elegance.
Jako první vaše smysly zachytí osvěžující trio složené ze šťavnaté klementinky, aromatické levandule a chladivé okurky. Toto seskupení vrchních tónů zajišťuje parfémové vodě jiskřivou vitalitu, čerstvost a harmonickou vyváženost. Na ně navazuje lehce pikantní bazalka, bohatě exotický a smyslný kardamom, jemná květinová esence z vonokvětky a také ostré tóny pepře ladící vůni na silnou a dynamickou nótu. Základ parfému tvoří osvědčená a vyhledávaná ambra, smyslná a hřejivá složka, která vůni dodává elegantní nádech a hloubku. Přidává se k ní dřevo, atraktivní pačuli, klasické pižmo a originálně také tabák, jehož aroma vnáší do vůně tajemný a svůdný podtón a ladí ji do nevšední dimenze.
Hlava: klementinka, levandule, okurka
Srdce: bazalka, kardamom, vonokvětka, pepř
Základ: ambra, dřevo, pačuli, pižmo, tabák
| Kód | Kód: 97 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550913 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
