




Element vody, který vás obklopí a nepustí. Svěží a ikonická, lehká a harmonická. Nasajte vůni pobřeží, mořských vln rozbíjejících se o skaliska, která majestátně vyčnívají z písčitého dna. Lehký vánek ve vlasech, čerstvý vzduch plný miniaturních kapiček slané vody… Všechny tyto pocity ve vás probudí parfémová voda The Gioia, synonymum radosti, nespoutanosti a nevšedních zážitků.
Jako první vystoupí do popředí osvěžující duo tvořené chladivou mátou a výrazným aroma citronu amalfi, které parfém nabíjí jiskrou, živostí a energií. Srdce tvoří kořeněná vonná složka, růžový pepř, která doplňuje květinový závoj z jasmínu a pivoňky. Ty se vyznačují opojnou a smyslnou vůní, která je symbolem ženskosti a romantiky. Unikátní kombinace je zakončena základem z hřejivého cedrového dřeva, který do vůně vnáší stabilitu a sílu a cukru ladícího parfém do delikátně sladkého aroma. Poslední složkou je francouzské labdanum získávané z pryskyřice keřů rodu cistus, které má smyslně hřejivou vůni a dodává parfémové vodě hloubku a nádech exotiky.
Hlava: máta, citron amalfi
Srdce: růžový pepř, pivoňka, jasmín
Základ: cedr, cukr, francouzské labdanum
| Kód | Kód: 95 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550890 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, vodní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | vodní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
