




Vyzbrojte se sebevědomím a vzhůru do víru velkoměsta, New Yorku! Pulzující noční život ve Velkém jablku už tepe v rytmu tance, chutí, energie a dění, které si nesmíte nechat ujít. VIP Man vás vezme za těmi nejlepšími zážitky…
Na samém začátku vaše smysly zachytí aroma kaviáru, luxusní složky s elegantním a sofistikovaným nádechem. Spolu s ním tvoří vrchní tóny vůně svěží citrusová limetka a chladivá máta. Srdce parfémové vody tvoří pikantní vodka, netradiční složka evokující atmosféru exkluzivních večírků a nočního života, a také kořeněný zázvor s hřejivým podtextem. Nejdéle vás bude hýčkat smyslná vůně tradiční ambry s pižmem, které zajímavě doplňuje dřevitá složka palisandr královský, který působí hlubokým a silným dojmem a posiluje celkový charakter parfémové vody.
Hlava: kaviár, limetka, máta
Srdce: vodka, zázvor
Základ: ambra, pižmo, palisandr královský
| Kód | Kód: 91 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550852 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
