




Vůně pro muže, který opravdu ví, co chce. Dobije vás sebevědomím, energií a probudí ve vás alfa samce, který překoná všechny životní překážky. Proměňte všední dny v nevšední zážitky s vůní, která dokonale podtrhne váš charakter.
Jako první vstupují do hry dvě intenzivní složky, osvěžující citron dodávající vůni vitalitu a jiskru, a aromatická levandule s relaxačními účinky. Toto spojení zajišťuje parfémové vodě Man Guilty živost, energii ale zároveň harmonickou jemnost a eleganci. Po nich svou hru rozehrává sladce květinový květ pomerančovníku. Navazuje na něj trio tvořené hlubokými tóny virginského jalovce se silnou dřevitou vůní, bohatě kořenité pačuli a sladce hřejivá vanilka. Díky nim parfémová voda působí vyváženým, přitažlivým a mužným dojmem, který si podmaní každého, kdo jej zachytí svými smysly.
Hlava: citron, levandule
Srdce: květ pomerančovníku
Základ: virginský jalovec, pačuli, vanilka
| Kód | Kód: 90 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550845 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
