




Vůně, která spouští touhu mužů objevit jejich skrytý potenciál – základní instinkt pro vítězství a sílu. Reprezentuje každodenní rituál muže, který den co den pracuje na své fyzické i mentální síle, aby se stal Championem. Sport je důležitou součástí jeho života. Je připraven, aby se předvedl a měl úspěch. Dosahuje hranic, překonává výzvy. Je plně soustředěný a ví, co chce: zůstat na vrcholu.
Horní nóta vytváří okamžité osvěžení díky bergamotu a citronu. V srdci nabývá enegická galbanová esence spolu s aromatickou šalvějí. Vůni dokončuje mužné cedrové dřevo s nádechem lišejníku. Chcete-li být Championem, nechte se inspirovat čistou vůní s nezaměnitelným charakterem a smyslným zakončením.
| Kód | Kód: 89 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550838 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
