




Svěží a dynamická vůně pro energického aktivního muže se sportovním duchem. Vydejte se vstříc výzvám a novým zážitkům. Žijte okamžikem, žádný den se neopakuje dvakrát.
Úvodní svěžest a revitalizaci přináší duo složené z chladivé vůně máty a citrusové a šťavnaté mandarinky. Navazuje na ně srdce zahalené do kyselého aroma citronu, který působí povzbuzujícím dojmem, a kořeněného zázvoru s ostrou a hřejivou energií a hloubkou. Intenzivní vůni parfémové vody zakončuje trio ze smyslné ambry, dřevitého vetiveru se zemitým charakterem a naopak vodními tóny, elementem, který do vůně přináší svěžest a lehkost. Tato nevšední kombinace působí osvěžujícím a čistým dojmem, který navozuje pocit příjemného ochlazení a svobody.
Hlava: máta, mandarinka
Srdce: citron, zázvor
Základ: ambra, vetiver, vodní tóny
| Kód | Kód: 88 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550821 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | citrusová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
