
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Všestranná vůně, která se hodí pro různé příležitosti. Díky své svěží a květinové kompozici je ideální pro denní nošení do práce, do školy nebo na setkání s přáteli. Může se ale používat i večer na letní piknik nebo na zahradní party.
Je to svěží a ovocná květinová vůně pro ženy, která oslavuje radost ze života a optimismus. Vůně je inspirována rozkvetlými zahradami a slunečními dny a je navržena tak, aby zvedla náladu a dodala vám energii.
Hlava: Maliny, hruška, bergamot
Srdce: Růže, jasmín, lilie
Základ: Pačuli, santalové dřevo, vanilka
| Kód | Kód: 87 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550814 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | svěží |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
