
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Jako rašící vlčí mák rozjasní pole s obilím, jedinečná vůně Vás odliší od druhých. Protože červený mák nemá žádnou vůni, byla pro něj vytvořena. Moc jedinečné, silné, prosté a smyslné květiny. Vždy krásná svou jednoduchostí, křehká a silná, nepředvídatelná. Zrodit se, růst, kvést, zářit... To jsou čtyři etapy života vlčího máku. Jeho nepopsatelně autentická vůně ohromí na první pohled...
| Kód | Kód: 86 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550807 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná, svěží |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | vanilková |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
