




Vůně vyjadřuje moderní den dospělého muže, oslavujíce mužnou sílu a fyzickou krásu. Tyto dvě základní hodnoty byly již v minulosti prezentovány od samého založení značky. Vymezili jsme symbolického, mužného a sexy chlapa. Sofines Man představuje vrchol minimalismu a sexy stylu značky Sofines. Zachycuje podstatu moderního muže ve vůni. Klasické vyjádření mužného ideálu. Citrusově-dřevitá vůně je definovaná svou výrazně mužnou aurou a řemeslnickou zručností. Propracovaná směs křehké svěžesti, exotického koření a bohatých dřev vytváří stoprocentní podstatu pánské vůně Sofines Man.
| Kód | Kód: 85 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550791 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořenitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
