




Energický a smyslný koktejl pro ženu, která ví, co chce. Inspirován přírodou, která vás dobije životním optimismem a pocitem harmonie a vyrovnanosti.
Úvodní svěžest a jiskru přináší kombinace citrusového bergamotu, sladké mandarinky a exoticky opojné opuncie, která připomíná vůni jarní květinové zahrady. Po nich se rozvoní jedna z hlavních složek parfémové vody, jasmín, který se v srdci rozvíjí spolu s aromatickým a lehce pikantním kardamomem. Doplňuje je lír přímořský, rostlina se závanem mořského větru evokující atmosféru rozpáleného pobřeží a osvěžující kapky slané vody. V závěru vůně odhalí hřejivé cedrové dřevo, lehce bylinně vonící olivovník, santalové dřevo s bohatým a teplým nádechem a smyslností a pudrově zabarvené pižmo. Tato kombinace dodává parfémové vodě Versens hloubku, eleganci a něžnost, kterou si zamilujete.
Hlava: bergamot, mandarinka, opuncie
Srdce: jasmín, kardamom, lír přímořský
Základ: cedr, olivovník, pižmo, santalové dřevo
| Kód | Kód: 84 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550784 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
