




Intenzivně sladká a nezaměnitelná vůně s čokoládou. Pro ženu s andělskou tváří a ďáblem v těle. Žádné kompromisy, tuto parfémovou vodu můžete milovat nebo nenávidět. A jakmile si ji zamilujete, věřte, že podtrhne váš charakter na každém kroku. Ať už se vydáte k nebeským či pekelným zážitkům…
Unikátní kombinace se otevírá tóny svěžího bergamotu, ovocného ostružiníku, sladkých jahod a medu, květinového aroma jasmínu, orchideje a růže a také helionalu, který jí dodává nádech mořského vzduchu a lehkosti. V srdci se lahodně rozvíjí sladká a smyslná čokoláda, lahodný karamel a dřevitě sladký kumarin zajišťující vůni hloubku a hřejivost. V základu nesmí chybět exotické pačuli, pižmo, santalové dřevo a aromatická vanilka, která vůni dokonale doplňuje a zvýrazňuje.
Hlava: bergamot, jahoda, jasmín, med, orchidej, růže, ostružiník, helional
Srdce: čokoláda, karamel, kumarin
Základ: pačuli, pižmo, santalové dřevo, vanilka
| Kód | Kód: 81 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550753 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
