




Oslňte svou jedinečností. Jste jedna z miliónu. Miliónová žena. Tato unikátní vůně dá na odiv vaši ženskou stránku, smyslnost i kouzlo osobnosti, kterými zaujmete každého, koho si vyberete.
Úvodní svěžest a zářivost přináší kombinace sladké maliny s bohatou květinovou složkou neroli pocházející z květů pomerančovníku, která vůni zahaluje jemností, svěžestí a elegancí. Po tomto duu se lahodně rozvoní opulentní květina gardénie, luxusně opojný jasmín pravý a květ afrického pomerančovníku s citrusovou vůní dodávající parfému vitalitu. Vůně graduje s dřevitým a exotickým pačuli, sladce lahodným medem a orientální ambrou.
Hlava: malina, neroli
Srdce: gardénie, jasmín pravý (arabský), květ afrického pomerančovníku
Základ: pačuli, pastovaný med, ambra
Druh vůně: ovocná, květinová
| Kód | Kód: 80 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550746 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
