




Jste rebel s nespoutanou duší? Energický muž s rock 'n' rollovým nábojem? Nebo jednoduše toužíte po vůni, která vyjádří vaši odvahu a individualitu? S parfémovou vodou Black X Man nešlápnete vedle.
Jako první vaše smysly probudí osvěžující citron, který parfému dodává vitalitu a jiskru. Doplňují jej další citrusové tóny a také aromatická šalvěj a lehce kořeněný měsíček. Po chvíli vůní prostoupí srdce z lahodné pralinky s lehce vanilkovou a karamelovou vůní. Další složky středních tónů tvoří teplem nabitá skořice, intenzivní černý kardamom a také tolu balzám s lehce kadidlovou vůní, který dodává vůni smyslnost a hloubku. Základní tóny tvoří černá ambra, aromatické pačuli, svěží a lehce kořeněné palisandrové růžové dřevo a exotické ebenové dřevo, které parfém zahalují smyslností a rouškou tajemna.
Hlava: citron, šalvěj, měsíček, citrusy
Srdce: pralinka, skořice, černý kardamom, tolu balzám
Základ: černá ambra, pačuli, palisandrové růžové dřevo, ebenové dřevo
| Kód | Kód: 78 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550722 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
