




Smyslná a nadčasová vůně Magnifique Scent s bohatými květinově orientálními tóny. Nechte se okouzlit smyslem pro vytříbený vkus parfémovou vodou, která nechá promlouvat vaši ženskost a jedinečnost.
Jako první vaše smysly zachytí duo z vzácného a luxusně kořenitého šafránu a pikantního kmínu. Toto spojení vůni ladí do medové sladkosti, exotického nádechu a dodává jí zářivý charakter. Navazuje na ně srdce z bulharské růže, která je známá svou bohatostí a smyslností. Doplňuje ji intenzivní aroma májové růže z Grasse s tóny citrusové svěžesti, opojný jasmín a hřejivé santalové dřevo s lehkou kořenitostí. V závěru vůně odhalí vonnou nuanci složenou ze zemitě elegantního vetiveru a dřevitého cypriolu, který parfémovou vodu ladí do exotického nádechu s rouškou tajemna. Vyzařujte sebejistotu, buďte ještě přitažlivější. S vůní Magnifique Scent.
Hlava: šafrán, kmín
Srdce: bulharská růže, májová růže z Grasse, jasmín, santalové dřevo
Základ: vetiver, cypriol (indický papyrus)
| Kód | Kód: 75 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550692 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
