




Očarujte jej lektvarem lásky, smyslnosti a svůdnosti. Vůně, která mu nedá spát, obklopená tajemstvím, které zahaluje jeho nositelku do vzrušujícího závoje květinové elegance s prvky dřevitých a sladkých tónů.
Parfémová se začíná projevovat tóny květinově opojné mučenky, která do něj vnáší hloubku a bohatost. Navazují na ni elegantní gardénie a romantický jasmín dodávající vůni svůdnost a přitažlivost. V závěru se odhalí osvědčené vonné nuance kořeněného vetiveru se zemitým charakterem a sladce a teple rozvoněná vanilka. Zanechte nezapomenutelný dojem s parfémovou vodou Hypnotic Scent.
Hlava: mučenka
Srdce: gardénie, jasmín
Základ: vetiver, vanilka
| Kód | Kód: 74 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550685 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
