
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Na jaře 2007 byla uvedena nová vůně Spring Touch, inspirovaná vitalitou tohoto ročního období. Tato vůně obsahuje tóny květu kdoule, broskve, vodních akordů, amazonské lekníny, osmanthu, listů hosty, santalového dřeva a pižma.
Vrchní tóny tvoří kdoule a broskev
střední tóny tvoří leknín a osmanthus
základní tóny tvoří pižmo a santalové dřevo
| Kód | Kód: 73 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550678 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | pižmová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
