




Hrajte si. A vyhrávejte! Jste mužem, který nerad prohrává? Parfémová voda In Play plná energie a svěžesti vás nenechá ve štychu.
Otevírá se pikantními tóny túje a šťavnatého jablka, které ve vás ihned vyvolá revitalizující pocity. Srdce hraje barvami flóry: borovicí, jasmínem a cedrem. Borovice dodává parfémové vodě svěží vůni lesa, jasmín jemnou eleganci a cedr hřejivé a dřevité aroma s hloubkou a silou zanechávající pocit tepla a elegance. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ z exotického a tajemného pačuli s kořeněným a zemitým akcentem, vetiver a tradiční pižmo s hřejivým charakterem přinášejícím esenciální vrstvu hloubky a smyslnosti.
Druh vůně: dřevitá, květinová, pižmová
Hlava: jablko, túje
Srdce: borovice, jasmín, cedr
Základ: pačuli, vetiver, pižmo
| Kód | Kód: 72 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550661 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | pižmová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
