




Elegance a sofistikovanost snoubená s energií vám vlastní. Jedinečná vůně plná síly, která vás nechá plout vírem emocí podle vašich pravidel.
Oblíbená kombinace vonných složek se otevírá pikantním novým kořením a svěží frézií, které přispívají k lehkosti a svěžesti parfému. Střední tóny tvoří jemný otočník dodávající parfémové vodě Pour Femme květinový akcent, sladce exotický ibišek, smyslný jasmín a romantická růže, která je symbolem ženskosti a romantiky. Nejdéle trvajícími jsou dřevité akcenty cedru a santalového dřeva, které působí hřejivě a přispívají k nevídaně hlubokému aroma vůně. Doplňují je smyslné a něžné pižmo a exotické kadidlo, které ve vás zanechají pocity tajemna a smyslnosti.
Hlava: frézie, nové koření
Srdce: otočník, ibišek, jasmín, růže
Základ: cedr, kadidlo, santalové dřevo, pižmo
| Kód | Kód: 71 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550654 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
