




Okouzlete svým smyslem pro vytříbený vkus a oslňte vůní Of Pink, která dokonale podtrhne vaši osobnost v každém momentu. Parfémová voda pro ženu, která si umí naplno užívat život plný jedinečných chvil a zážitků.
Vůně se otevírá pikantním kardamomem, který jí dodává exotický a hřejivý nádech. Doplňuje jej lehce kořeněný koriandr se šťavnatým pomerančem přispívající k živosti, vitalitě a energickému aroma. Květinový akcent a lehká pudrová vůně vychází z lístků fialky halících parfém Of Pink do roucha jemnosti a elegance. V srdci s nimi působí smyslný jasmín a speciální složka - semínko mrkve, která vůni poskytuje sladké a zemité akordy s jemně kořeněnou esencí. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat směs hřejivého pižma, santalového dřeva a sladké vanilky přinášející parfému sladkost a smyslnost.
Hlava: kardamom, koriandr, pomeranč
Srdce: lístky fialky, jasmín, semínko mrkve
Základ: pižmo, santalové dřevo, vanilka
| Kód | Kód: 70 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550647 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
