




Buďte spontánní a nabijte se mladistvou energií a radostí z každého dne. Protože každý den je jedinečný a láska je všude kolem nás.
Prim v parfémové vodě Pink Love Me hrají osvěžující citrusy s revitalizujícím aroma. Doplňují je sladké tóny různých druhů ovoce i šťavnatých pomerančů, které vůni nabíjí hřejivými paprsky a pozitivními vibracemi. Následně do hry vstupují květinově opojné prvky, bohatá a lehce kořenitá magnólie a smyslný jasmín, který na nositelce vůně podtrhne ženskost a eleganci. V závěru parfémová voda odhalí vonné nuance cedrového dřeva, které dokonale doplňuje vanilka svým sametovým nádechem. Přitáhněte pozornost a okouzlete svěžestí prozářenou sluncem.
Hlava: citrusy, ovocné tóny, pomeranč
Srdce: jasmín, magnólie
Základ: cedr, vanilka
| Kód | Kód: 69 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550630 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
