




Svěží, dynamická a sportovní vůně pro aktivního muže, který se nebojí výzev! Parfémová voda Sport vás dobije vnitřní silou a odhodláním. Žijte přítomností, každý okamžik je výjimečný.
Jako první vaše smysly probudí citrusové vrchní tóny tvořené osvěžujícím a lehce kořenitým bergamotem a šťavnatou mandarinkou. Po chvíli vůní prostoupí srdce ze sladkých borůvek a dvou výrazných kořeněných složek - muškátového oříšku, který vůni dodává hřejivý a aromatický charakter, a zázvoru, který parfémovou vodu ladí do vitálních a lehce pikantních tónů. V závěru se odhalí osvědčené vonné nuance tvořené teplou a kořenitou ambrou s lehkým dřevitým podtónem, zemité a exotické pačuli a vetiver, který vůni dodává hloubku a aroma mužnosti, které jen tak neodezní.
Hlava: bergamot, mandarinka
Srdce: borůvka, muškátový oříšek, zázvor
Základ: ambra, pačuli, vetiver
| Kód | Kód: 67 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550616 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
