




Osvěžující vůně, která vás nabije energií a vnitřní silou. Obzvlášť, pokud preferujete čisté, elegantní a sofistikované vůně. Žijte okamžikem, každý den je výjimečný.
Parfémová voda Essentiale staví na kontrastu mezi čerstvými citrusovými tóny a teplými dřevitými akordy, která je vhodná pro denní nošení i speciální příležitosti. Vůně se otevírá citrusově zabarveným bergamotem, který doplňuje jiskřivá a šťavnatá mandarinka s listy černého rybízu. Do hry v srdci vstupuje pikantní pepř a romantická růže. V závěru vonné kompozice nechybí pačuli s exotickým a zemitým charakterem, který do vůně vnáší hloubku a smyslnost. Doplňuje jej santalové dřevo s hřejivým a smyslným nádechem, které parfémové vodě dopřává mužnou a hřejivě elegantní atmosféru.
Hlava: bergamot, mandarinka, listy černého rybízu
Srdce: pepř, růže
Základ: pačuli, santalové dřevo
| Kód | Kód: 66 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550609 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
