




Vydejte se na dobrodružnou cestu divokou džunglí. Se smyslnou a tajemnou vůní Jungle, která na vás dýchne exotickou energii a animální živost a sílu. Jungle představuje dokonalé splynutí s přírodou, která ukrývá spoustu překvapení na každém kroku.
Vůni otevírá osvěžující a sladká mandarinka s lehce kyselým nádechem, kterou doplňuje aromatický kardamom a pikantní římský kmín. V srdci se lahodně rozvíjí nasládlá lékořice, květinově exotický ylang ylang a opulentní gardénie. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ z kořeněného pačuli, sladké vanilky a podmanivě hluboké ambry, která zajišťuje dlouhotrvající efekt parfému na pokožce.
Hlava: mandarinka, kardamom, římský kmín
Srdce: ylang ylang, lékořice, gardénie
Základ: pačuli, vanilka, ambra
| Kód | Kód: 64 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550586 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, pikantní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořenitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
