




Žijte jedinečností každého okamžiku. Teď a tady. S populárním parfémovou vodou The Rush Red se budete cítit plná vnitřní síly a energie.
Do vůně vás uvedou sladké s osvěžující tóny frézie, opulentní gardénie a šťavnaté broskve. Na ně navazuje nádech luxusu se sugestivním jasmínem, jemně pikantním koriandrem a bohatým aroma damašské růže. V závěru vůně odhalí zemité pačuli, naturálně laděný a dřevitý vetiver a jemně sladkou a smyslnou vanilku, která parfému dodává exotickou podmanivost a hřejivost.
Hlava: frézie, gardénie, broskev
Srdce: jasmín, koriandr, damašská růže
Základ: pačuli, vetiver, vanilka
| Kód | Kód: 62 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550562 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
