




Nechte se okouzlit smyslem pro vytříbený vkus. Parfémová voda Woman Guilty vás oslní svou jedinečnou a smyslnou vůní, která dokonale kombinuje květinové, ovocné a kořeněné tóny.
Prim v parfémové vodě hraje svěží a lehký bergamot, šťavnatá mandarinka a lehce pikantní růžový pepř. Po nich se rozvoní floristický orchestr složený ze sladkého šeříku a fialky, romantické růže a intenzivních tónů karafiátu, které do vůně vnáší kořeněný a hřejivý podtón. V závěru vonné kompozice nesmí chybět smyslná ambra a exotické pačuli, které jí dodává zemitost a hloubku. Neohlížejte se a plujte na vlně svobody a nezávislosti.
Hlava: bergamot, mandarinka, růžový pepř
Srdce: šeřík, růže, fialka, karafiát
Základ: ambra, pačuli
| Kód | Kód: 61 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550555 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
