




Mějte se ráda. O to víc zahalená do vůně, která je oslavou lásky k sobě. Sebeláska je základním stavebním kamenem pro lásku všech kolem nás. Sladký nádech s ovocnými tóny je dokonale vyvážen květinovými akordy, které vám i vašemu okolí vezmou dech.
Jasmín, růže a pivoňka hrají floristický orchestr, skvěle se doplňují a rozvíjí v parfémové vodě romantiku a smyslnost. Sladkost a vůni exotiky zajišťuje kvintet tvořený mangem, broskví, ananasem, granátovým jablkem a liči. Vyvažují je pak kořeněné tóny růžového pepře a listů černého rybízu a propůjčují mu v prvních hodinách osvěžující pikantnost. V závěru parfém odhalí kompozici z hřejivého pižma, dřevitého a intenzivního týkového a santalového dřeva, zemitého tabáku a jemně sladké tonka fazole. Harmonie vůní pro ženu, která se chce cítit svůdně a sebevědomě. Envy.
Hlava: jasmín, růžový pepř, pivoňka, mango, broskev, listy černého rybízu, ananas
Srdce: pivoňka, bílý čaj, granátové jablko, liči, pižmo, růže, jasmín
Základ: týkové dřevo, pižmo, santalové dřevo, tabák, tonka fazole
| Kód | Kód: 59 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550531 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
