




Svěžest a lehkost zeleného čaje. Dejte šanci lehké vůni s jemnými kořenitými a květinovými tóny, která vám dodá energii a životní elán.
Parfémová voda se rozvíjí osvěžujícími tóny bergamotu s citrusovým nádechem, kterou skvěle doplňuje revitalizující vůně citronu, máty a pomerančové kůry. Doplňuje je kořenitý nádech rebarbory, která parfému dodává pikantnost. Navazuje na ně srdce z jemně kořenitého fenyklu a floristického dua tvořeného karafiátem a sladkým jasmínem. Harmonii voňavých složek zakončuje základ z pižma a ambry, smyslných a hřejivých tónů s afrodiziakálními účinky, intenzivně dřevitého dubového mechu, zeleného čaje, kmínu a hřebíčku.
Hlava: bergamot, citron, máta, rebarbora, pomerančová kůra
Srdce: fenykl, jasmín, karafiát
Základ: kmín, ambra, pižmo, jasmín, zelený čaj, hřebíček, dubový mech
| Kód | Kód: 57 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550517 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, citrusová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | citrusová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
