




Jablko. Velké jablko, tedy New York. Tím je inspirována osvěžující a šťavnatá parfémová voda To Be Delicious, kterou si oblíbíte na dlouhou dobu. Propadněte kouzlu vůně, která nikdy nespí.
Lahodná kompozice se otevírá svěžími tóny zeleného jablka, grepu a okurky, sladkokyselou souhrou osvěžujících složek, které udávají vůni takt. Doplňuje je jemná magnólie a s ní další květinové vůně - elegantní konvalinka, intenzivně sladká tuberóza, romantická růže a tajemná fialka. Nejdéle vaše smysly omámí dřevité tóny se santalovým dřevem a bílou ambrou, které parfému dodávají hloubku a smyslnost. Podlehnete?
Hlava: jablko, grep, okurka, magnólie
Srdce: konvalinka, tuberóza, růže, fialka
Základ: santalové dřevo, bílá ambra, dřevité tóny
| Kód | Kód: 56 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550500 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
