




Opulentní květiny, květinová zahrada, pocit luxusu a nadčasová klasika… To jsou charakteristiky, které se vážou k jedné z nejoblíbenějších květinových vůní u žen.
Hruška, bergamot, broskev, magnolie, meloun a mandarinka jsou hlavními vonnými složkami parfému založenými na ovocných tónech, které mu dodávají svěžest a jiskru ztělesňující přirozený ženský půvab. Fialka spolu s konvalinkou, jasmínem, damašskou růží, orchidejí, exotickou tuberózou a frézií tvoří opojné květinové srdce vůně, které doplňuje sladká švestka. Základ je postaven na dřevitých a kořeněných tónech cedru, vanilky, pižma a ostružiny, které doplňuje ylang-ylang z Komorských ostrovů a přispívá k hloubce a trvanlivosti vůně.
Hlava: hruška, bergamot, broskev, magnolie, meloun, mandarinka, výtažek z ylang-ylang
Srdce: fialka, konvalinka, jasmín, damašská růže, orchidej, švestka, tuberóza, frézie
Základ: ylang-ylang, cedr, vanilka, pižmo, ostružina
| Kód | Kód: 55 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550494 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
