




Představte si písečné duny, horkost písku a svěží vlny oceánu, jejichž kapičky vám dopadají na horké tváře… Takový pocit ve vás vzbudí parfémová voda Done. Vůně slunce, písku a mořského vzduchu. Nadchne vás svou kombinací květinových a dřevitých tónů, které vytvářejí příjemnou a elegantní vůni.
Prvním tónem, který vaše smysly zachytí po nanesení na kůži, je mandarinka. Dodává parfému svěžest a energii. Chvíli po něm se svou jemností rozvine pivoňka a na závěr také smyslná vanilka, která vůni zjemňuje a dodává jí hloubku.
Hlava: mandarinka
Srdce: pivoňka
Základ: vanilka
| Kód | Kód: 53 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550470 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
