




Romantická růže. Ta byla inspirací při tvorbě této parfémové vody, která je energická, svěží i jemná zároveň. Vychutnejte si být každý okamžik svého života zahalena do skvostné něžnosti…
Vůni otevírají svěží a lehké tóny šťavnaté mandarinky, rybízu a růžového grapefruitu. Květinové srdce v sobě ukrývá dominantní bulharskou růži, něžnou lilii a pivoňku a také sladkou švestku. V závěru romantického koktejlu nechybí jantar a pižmo, dřevité složky dodávající hloubku a sílu, a také vanilka, která mu dodává hřejivost a smyslnost. Dejte šanci & Rose podtrhnout vaši ženskou a křehkou stránku.
Hlava: mandarinka, rybíz, růžový grapefruit
Srdce: bulharská růže, lilie, pivoňka, švestka
Základ: jantar, vanilka, pižmo
| Kód | Kód: 52 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550463 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
