




Charisma a sebevědomí. To vám dodá sofistikovaná vůně & One Man ztělesňující mužnost a eleganci, díky které upoutáte pozornost kdekoli, kam se vydáte.
Prim v parfémové vodě hrají šťavnatý grep a kořeněné složky bazalka a koriandr, které jí dodávají sílu a intenzitu. Pomerančový květ na ně navazuje svou svěží lehkostí, zatímco kardamom se zázvorem si vás získají svou kořenitostí a podmanivostí. V závěru vonné kompozice nesmí chybět cedr a ambra, dřevité složky, které jí dodávají hloubku a sílu, a speciálně také tabák, sladký tón smyslnosti a jedinečnosti. Udělejte dojem už jen tím, že jste. muž, který krásně voní.
Hlava: bazalka, koriandr, grep
Srdce: kardamom, zázvor, pomerančový květ
Základ: cedr, tabák, ambra
| Kód | Kód: 51 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550456 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, kořeněná, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
