




Inspirována ženskou elegancí a křehkostí. Parfémová voda & One dokonale podtrhne váš charakter na každém kroku.
Zahalte se do květinově orientálního aroma s nádechem exotického koření a sladkých tónů. Vůně se otevírá citrusově zabarveným bergamotem, který jí dodává svěžest. Dále také šťavnatou broskví, liči a také mandarinkou, která jí dodává energizující jiskru. Květinové srdce parfému tvoří jasmín s konvalinkou, které mu dodávají hloubku a smyslnost, zatímco lilie mu vdechne něžnost a čistotu. Na konci vůně odhaluje sladkou švestku a vanilku, podmanivé pižmo s ambrou a dřevitě lahodný vetiver. Buďte nezapomenutelná. Ta jediná.
Hlava: bergamot, broskev, liči, mandarinka
Srdce: jasmín, konvalinka, lilie
Základ: vanilka, pižmo, vetiver, švestka, ambra
| Kód | Kód: 49 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550432 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
