




Svěží, mladistvá a energická. Užijte si aroma jedinečné lehkosti a chuť prožívat život naplno.
Svěžest a energii do parfémové vody přináší dominantní vonné složky sicilský bergamot a růžový grapefruit. Spolu s nimi vaše smysly zaujmou kořeněné a pikantní listy červeného rybízu, na které navazují exotický kaktus a květinová složka vůně, orchidej. Ta jí dodává unikátní jemnost a zároveň eleganci, která nezůstane bez povšimnutí. Ambra vůni dodává teplý a sladký nádech, cedr tradiční dřevitost a uzavírá ji exotická vanilka. Sladká a smyslná tečka na závěr, kterou si na své kůži jednoduše zamilujete.
Hlava: sicilský bergamot, růžový grapefruit, listy červeného rybízu
Srdce: kaktus, orchidej
Základ: ambra, cedr, vanilka
| Kód | Kód: 45 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550395 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
