




Je inspirovaná rozkvetlými květinovými zahradami a dopřeje vám pocit svěžesti, harmonie s přírodou a energii do každého dne, ať už bude počasí jakékoli.
Dominantní vonné složky granátového jablka a kumquatu se na vůni podílejí svými výraznými a sladkými ovocnými tóny, které se skvěle doplňují s floristickým ohňostrojem v srdci. Lotos, orchidej a růžová pivoňka dodávají jemnou a sladkou vůni s romantickým nádechem. Pižmo zahaluje vůni elegantní atmosférou, zatímco ambra jí dodává teplá a sladký nádech. Sáhněte po ryze ženské vůni, která je lehká i sofistikovaná zároveň.
Hlava: granátové jablko, kumquat
Srdce: lotos, orchidej, růžová pivoňka
Základ: pižmo, ambra
| Kód | Kód: 44 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550388 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
