




Orientálně dřevitá vůně s exotickým a kořenitým nádechem. Vyjádřete svou mužnost a sebevědomí s parfémovou vodou.
Nejdříve vaše smysly zaujme kořeněný zázvor s pikantní paprikou, na které navazuje cedr s bazalkou a šalvějí, které mu dodávají svěží, dřevitý a aromatický nádech. Základ parfému, který vás bude hýčkat nejdéle, tvoří hřejivý semiš, bohaté pačuli, teplá a sladká ambra a exotické brazilské růžové dřevo. Vytváří tak unikátní kombinaci voňavých tónů pro muže, který rozhodně stojí o/za pozornost.
Hlava: zázvor, paprika
Srdce: cedr, bazalka, šalvěj
Základ: semiš, pačuli, ambra, brazilské růžové dřevo
| Kód | Kód: 43 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550371 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
