




Inspirováno jedničkou mezi dámskými vůněmi. Objevte i vy francouzský šarm a eleganci. Ženská a smyslná vůně .5 je jednoduše dokonalá. Dokonale sofistikovaná.
Klíčovou složkou parfémové vody jsou aldehydy, které mu propůjčují svěžest a čistotu. Neroli a ylang-ylang ji kloní ke květinovým a bergamot s citronem naopak k ovocným a svěžím tónům. Posléze vaše smysly zachytí květinový mix z vanilky, smyslného jasmínu a romantické růže. Nejdéle vás ale bude hýčkat aroma santalového dřeva s pačuli a vetiverem s dřevitě zemitým nádechem. A pak také vanilka s pižmem, které do vůně přináší sladkost a smyslnost, zatímto cibetka a ambra ji prohlubují a zintenzivňují.
Hlava: aldehydy, neroli, ylang-ylang, bergamot, citron
Srdce: jasmín, růže, konvalinka
Základ: santalové dřevo, vanilka, vetiver, cibetka, ambra, pačuli, pižmo
| Kód | Kód: 39 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550333 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aldehydová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
