




Vydejte se vstříc novým zážitkům a objevte nepoznané! Se svěží a kořenitou vůní Homme Sport nešlápnete vedle a překonáte všechny nástrahy života.
Parfémová voda se začne projevovat svěžími a ovocnými tóny pramenícími z citrusového aroma mandarinky a pomeranče. Ty doplňují mořské tóny a aldehydy, které vůni dodávají svěžest a čistotu. Po nich se rozvoní cedrové dřevo a pepř, na které navazují neroli, tonka fazole, ambra a bílé pižmo, které jí poskytují hlubší a smyslnější základ. Nevšední kombinaci doplňuje sladká vanilka, exotické elemi a zemitě dřevitý vetiver.
Druh vůně: kořenitá, dřevitá
Hlava: mandarinka, pomeranč, mořské tóny, aldehydy
Srdce: cedr, pepř, neroli
Základ: tonka fazole, ambra, bílé pižmo, vanilka, elemi, vetiver
| Kód | Kód: 38 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550326 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
