




Květinově ovocná vůně s orientálním nádechem pro pocit svobody a jedinečnosti. Nechte se inspirovat francouzským šarmem a probuďte v sobě smyslnost a temperament.
Na samém začátku vaše smysly zachytí bergamot, pomeranč a mandarinka, svěží a ovocné tóny parfému. Po nich se rozvoní jasmín a růže, květiny, které mu dodávají bohatství a smyslnost, a mimóza a ylang-ylang, které tento květinový koktejl skvěle doplňují. Vůně vygraduje s pačuli, bílým pižmem a vanilkou, které jí dopřávají hloubku, zatímco vetiver a opponax přináší exotické a orientální aroma. Tonka fazole je už jen pomyslnou třešničkou na dortu se sladkým a kořeněným nádechem.
Hlava: bergamot, pomeranč, mandarinka, květ pomerančovníku
Srdce: jasmín, růže, mimóza, ylang-ylang
Základ: pačuli, bílé pižmo, vanilka, vetiver, opoponax, tonka fazole
| Kód | Kód: 37 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550319 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
