




Svěží i kořeněná, sofistikovaná i moderní. To je vůně Bleu, pro muže, který si žije život podle vlastních pravidel.
Hlavní složkou parfémové vody je zázvor, energická a svěží vzpruha, která nastartuje vaše smysly. Další citrusové složky, jako je citron, růžový pepř a máta, s ním tvoří perfektní harmonii a připravují půdu pro rozvonění se dalších komponentů. Těmi jsou dřevité složky - santalové dřevo, pačuli, vetiver a cedr, které dávají vůni i aroma kořeněnosti. Labdanum, neboli pryskyřice, zajišťuje vůni hloubku a muškátový oříšek naopak pikantnost. Završují to kadidlo s ambrou, hřejivé složky, které vytváří pocit luxusu a jedinečné elegance.
Složení: abdanum, muškátový oříšek, zázvor, santalové dřevo, pačuli, vetiver, dřevité tóny, máta, jasmín, citron, kadidlo, cedr, růžový pepř, ambra
| Kód | Kód: 35 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550296 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
